Loading…

Rrebeshe shiu në Vushtrri e Mitrovicë

  • 31/07/2021 | 23:44

Rrebeshe shiu në Vushtrri e Mitrovicë

Reshje shiu kanë përfshirë disa komuna pasditen e sotme.


Në videot e publikuara në Meteo Ballkan shihet se reshje shiu ka pasur në Vushtrri dhe në Mitrovicë.

Në këto komuna ka pasur edhe vetëtima të shumta.


Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë