Loading…

Rrëfehet Agim Shahini, flet për problemet me bankën (Video)

  • 14/02/2017 | 22:43

Rrëfehet Agim Shahini, flet për problemet me bankën (Video)

Kryetari i Aleancës Kosovare të Bizneseve, Agim Shahini ka deklaruar se ai ende nuk është i informuar për ndonjë vendim që e ka dënuar gjykata apo diçka të tillë.


“Unë nuk e kam parë këtë vendim”, ka thënë Agim Shahini për Rrokum.

Ai ka thënë se akuzohet që e ka mashtruar bankën TEB në emër të një kompanie, duke tjetërsuar pasurinë që ta lërë peng, e pastaj të merr kredi.

“Unë nuk kam riprogramuar sepse nuk mundem të ndikoj, vetëm kam ofruar ndërmjetësim”, ka thënë Shahini.

Ai gjithashtu ka njoftuar se avokatët e tij po punojnë që ta padisin bankën TEB por edhe disa media që sipas tij e kanë publikuar lajmin e pakonfirmuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë