Loading…

Rrëfehet heroi shqiptar i sulmit në Suedi (Video)

  • 10/04/2017 | 20:43

Rrëfehet heroi shqiptar i sulmit në Suedi (Video)

Një shqiptar nga Kosova ka zënë ballinat e gazetave suedeze për heroizmin e treguar gjatë sulmit të së premtes në Stokholm.


Ato e përshkruajnë Shqiptar Osekun si mburojë njerëzore për qytetarët suedezë.

E për atë që bëri kosovari tregoi vet në një intervistë për Klan Kosovën.

Ai tregon se kur po ndihmonte qytetarët nuk mendonte për heroizmin.

Sipas tij, kjo që ndodhi në një vend ku nuk ka pasur qe 350 vjet luftë kjo është një gjë e tmerrshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë