Loading…

Rrëfehet ‘Lewandowski i Malishevës’: Më pëlqen Cristiano Ronaldo dhe Real Madridi

  • 04/05/2021 | 18:00

Rrëfehet ‘Lewandowski i Malishevës’: Më pëlqen Cristiano Ronaldo dhe Real Madridi

Albion Rrahmani është golashënuesi më i mirë sivjet në Ligën e Parë.


Ai ka qenë futbollisti kryesor i Malishëves, në synimin e objektivit kryesor që është rikthimi në Superligë.

Përveç formës së mirë dhe golave, Rrahmani ka bërë famë në një tjetër aspekt.

Në rrjetet sociale është bërë virale një video e komentatorit të TV Malisheva, që i ka dhënë Rrahmanit epitete interesante si ‘djalë dukat’ e ‘Lewandovski i Malishevës’.

Rrahmani thotë se shkaku i kësaj videoje ka rritur shoqërinë në rrjetet sociale.

“Shumë njerëz më kanë ndjekur në Facebook e Instagram. Unë e pëlqejë Cristiano Ronaldon, ndërsa si klub Real Madridin.

“Në fund të edicionit më skandon kontrata me Malishevën dhe pastaj do të ulemi të flasim për më tutje” deklaroi Rrahmani për Indeksonline.

Ai bëri të ditur që ka marrë oferta nga disa skuadra të Superligës por së shpejti do të vendos për të ardhmen.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë