Loading…

Rrëfehet personi nga i cili zëvendësministri Cena ka kërkuar ryshfet, tregon sa para i kërkoi

  • 22/10/2018 | 20:31

Rrëfehet personi nga i cili zëvendësministri Cena ka kërkuar ryshfet, tregon sa para i kërkoi

Zëvendësministri Musa Cena është liruar nga detyra me vendim të Kryemisnitrit Ramush Haradinaj.


Prokuroria po pretendon se ka prova që ai me dy të tjerë i kanë kërkuar 15% të grantit prej 200 mijë euro një biznesmeni.

Ky i fundit ka treguar për Klan Kosovën se si ka rrjedhë e gjithë ngjarja, që kur ia kanë kërkuar ryshfetin e deri tek arrestimi i të dyshuarve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë