Loading…

Rrëfehet shefi i ri i AKI’së

  • 03/03/2017 | 08:39

Rrëfehet shefi i ri i AKI’së

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Driton Gashi sot raporton për herë të parë para komisionit për Mbikëqyrjen e Agjensionit Kosovar për Intelegjencë.


Ai u emërua në këtë post muajin e kaluar nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, bashkë me kryeministrin, Isa Mustafa.

Emërimi i tij u bë pas dorëheqjes së Agron Selimajt që udhëhoqi këtë agjenci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë