Rrëfehet Shevchenko: Jam i frikësuar, nëna dhe motra ime kanë mbetur në Ukrainë

Ish trajneri i Genoas dhe sulmuesi legjendar i Milanit, Andriy Shevchenko gjatë një interviste ditën e djeshme është shprehur shumë i shqetësuar për nënën dhe motrën e tij pasi që kanë mbetur ende në Ukrainë edhe pas dy javëve bombardime në Ukrainë nga agresori rus, transmeton Gazeta Metro. Një ndër lojtarët më të famshëm ukrainas, … Vazhdoni me leximin e Rrëfehet Shevchenko: Jam i frikësuar, nëna dhe motra ime kanë mbetur në Ukrainë