Loading…

Rrëmbehet nga autobusi, rrugës për në Podujevë

  • 24/11/2016 | 20:23

Rrëmbehet nga autobusi, rrugës për në Podujevë

Një person 33 vjeçar me inicialet I.E, u nxor jashtë autobusit, me të cilin ishte duke udhëtuar nga Prishtina në Podujevë.


Ngjarja ndodhi në fshatin Vranidoll, ku dy burra, M. B, 33 vjeç dhe B. B, 29 vjeç, nxorën jashtë viktimën, njofton Klan Kosova.

Pas ndërhyrjes së njësive policore, i rrëmbyeri është liruar dhe gjendet shendosh e mirë në shtëpinë e tij, përderisa ka pasur edhe arrestime.

Rasti i rrëmbimit, sipas asaj që ka arritur të marr vesh Klan Kosova, ka të bëjë me mosmarrëveshje tregtare, pasi që të dyja palët merren me tregti të kafshëve, dhe të dyshuarit janë të njohur për policinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë