Loading…

Rrëmbehet një 12-vjeçare në Prishtinë, po luante në park me motrën e saj

  • 29/06/2022 | 08:01

Rrëmbehet një 12-vjeçare në Prishtinë, po luante në park me motrën e saj

Një rast i rëndë ka ndodhur sonte rreth orës 21:10 në Prishtinë, ku një vajzë 12-vjeçare është rrëmbyer nga një burrë.


Sinjali mëson se vajza e vogël po luante bashkë me motrën e saj në parkun te pishat në rrugën ‘2 Korriku’, ku një person kishte ardhur me veturë dhe kishte marrë vajzën që aty.

Motra e 12-vjeçares e ka njoftuar Policinë për emrin e të dyshuarit dhe veturën të cilën ai ishte duke e vozitur kur kishte kryer rrëmbimin, ndërkaq rasti është denoncuar nga prindi i 12 vjeçares.

Njësitet policore kanë dalë në kërkim, me ç’rast kanë hasur në veturën që po kërkonin bashkë me të dyshuarin dhe vajzën e vogël brenda.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë