Loading…

Rrëqethëse: Kanë bërë selfie në grup, ajo që kanë parë i ka lënë pa mend

  • 19/05/2019 | 19:51

Rrëqethëse: Kanë bërë selfie në grup, ajo që kanë parë i ka lënë pa mend

Vajza Bethany Harvey nga Irlanda Veriore ka mbetur e gurosur pasi që ka kuptuar se, duke u fotografuar me motrën e saj dhe beben e saj ka përjetësuar edhe dikë tjetër, transmeton Gazeta Metro.


Në fotografi kanë parë një person femër në fustan rozë, e cila i mban duart e bashkuara mbi gjunj.

“Kur jemi fotografuar në dhomë kemi qenë unë, motra ime dhe bebeja e saj. Nuk ka pasur njeri tjetër”, ka thënë Bethany Harvey.

Ajo ka shtuar se edhe tash ka frikë të hyjë në dhomën e ditës ku e ka fotografuar fantazmën./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë