Loading…

Rrëshqet nga bora, autobusi përplas kabinën telefonike në qendër të Tiranës (Foto)

  • 11/01/2017 | 23:11

Rrëshqet nga bora, autobusi përplas kabinën telefonike në qendër të Tiranës (Foto)

Autobusi i linjës së Tiranës së Re në kryeqytet është përplasur mbrëmjen e sotme, duke goditur një kabinë telefonike.

Ngjarja ka ndodhur pranë qendrës së kryeqytetit.

“Sipas dëshmitarit që ka nisur fotot, autobusi ka rrëshqitur si pasojë e dëborës”, raporton Ora News, që ka publikuar edhe fotografitë.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë