Loading…

Rrëshqitje e dheut në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

  • 27/11/2016 | 17:23

Rrëshqitje e dheut në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Në autostradën “Ibrahim Rugova”, përkatësisht tek pjesa  e rrugës që lidh Fushë-Kosovën me Besinë, është shembur dheu, me ç’ rast rruga është ngushtuar rruga duke paraqitur rrezik të madh për kalimtarët.

Në fotografitë e bëra nga gazetarët e “Zërit”, shihet dheu i cili ka zënë gati pjesën më të madhe të rrugës. Ky dhe i shembur po paraqet një rrezik të madh udhëtarët që frekuentojnë këtë pjesë të autostradës.

Megjithëse rruga është ndarë me kona, në vendin e ngjarjes nuk shihet asnjë makinë apo njësi emergjente e cila merret me heqjen e dheut nga autostrada.

Për më shumë shikoni fotografitë dhe videot e bëra.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë