Loading…

Rreth 18 mijë raste aktive me COVID 19 në Shqipëri

  • 14/01/2022 | 09:12

Rreth 18 mijë raste aktive me COVID 19 në Shqipëri

Aktualisht në Shqipëri raportohet të jenë 17 mijë e 783 raste aktive me COVID-19.


Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 2 mijë e 29 raste të reja, derisa numri i përgjithshëm i rasteve positive është 226 mijë e 598.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar 751 persona, numri i përgjithshëm i të cilëve ka arritur në 205 mijë e 560.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë