Loading…

Rrezikoi të mbytej në plazhin e ‘Ujit të Ftohtë’, shpëtohet 60-vjeçarja

  • 07/08/2022 | 15:14

Rrezikoi të mbytej në plazhin e ‘Ujit të Ftohtë’, shpëtohet 60-vjeçarja

Një 60-vjeçare e cila ka rrezikuar mbytjen në plazhin e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë është shpëtuar.


Sipas njoftimit të policisë, bëhet fjalë për shtetasen D.M, 60 vjeç.

”Sot, rreth orës 13:00, është paraqitur për ndihmë mjeksore në spitalin e Vlorës, shtetasja D. M., rreth 60 vjeçe, e cila ka rrezikuar të mbytet në plazhin “Uji i Ftohtë”. Aktualisht kjo shtetase ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, informuan blutë e Vlorës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Abcnews.al/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë