Loading…

Rrëzohet një avion privat në aeroportin e Pulës në Kroaci, vdesin dy persona

  • 31/03/2023 | 15:05

Rrëzohet një avion privat në aeroportin e Pulës në Kroaci, vdesin dy persona

Një avion është rrëzuar mesditën e sotme në aeroportin e Pulës në Kroaci.


Avioni ishte i vogël dhe privat. Në avion ishin dy persona.

Aksidenti ka ndodhur gjatë ngritjes dhe kanë humbur jetën të dy pasagjerët, burrë dhe grua.

Supozohet se janë nga Gjermania, duke qenë se avioni ishte i regjistruar në Gjermani.

 

Më të fundit
...

  • 02/06/2023 | 04:01
...

  • 02/06/2023 | 04:00
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë