Loading…

Keqtrajtohen dy shqiptarë nga policia maqedonase, pasi vendosen flamurin shqiptar (Video)

  • 31/03/2017 | 18:04

Keqtrajtohen dy shqiptarë nga policia maqedonase, pasi vendosen flamurin shqiptar (Video)

 Në Maqedoni policia ka arrestuar dy shqiptarë nën akuzën se kanë larguar flamurin maqedon dhe në vend të tij kanë vendosur atë shqiptar.


E gjithë kjo ka ndodhur në qytetin e Kumanovës, ku në qendër të këtij qyteti është vendosur flamuri shqiptar, duke larguar nga shtylla gjigante atë të shtetit maqedon, njoftojnë mediat ne Shkup.

Në videon shihet se si policia brutalisht i arreston dy shqiptarët./ gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë