Loading…

Rrihen djemtë e axhës në Ferizaj, njëri përfundon i therur me thikë

  • 13/11/2021 | 09:17

Rrihen djemtë e axhës në Ferizaj, njëri përfundon i therur me thikë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rrahje mes dy familjarëve që ka ndodhur në Ferizaj, shkruan Gazeta Metro.


Një person e ka sulmuar me thikë djalin e axhës, vitikmë mashkull kosovar. Viktima i është nënshtruar trajtimit mjekësor teksa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Ferizaj 12.11.2021 – 05:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar me thikë djalin e axhës, viktimën mashkull kosovar. Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, është thënë në komunikatën e Policisë së Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë