Loading…

Rrihet brutalisht në mes të rrugës se ishte transgjinore

  • 15/04/2019 | 17:49

Rrihet brutalisht në mes të rrugës se ishte transgjinore

Një transgjinore është rrahur keq nga disa të rinj në Dallas të Teksasit SHBA, transmeton Gazeta Metro.


Sulmi ndaj 23-vjeçares Muhlaysia Booker ndodhi në mes të rrugës.

Agresorët përdornin fjalë fyese dhe homofobike ndaj saj, ndërkohë që e shtrinë në tokë duke e goditur me shkelma./Tch/

Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje që ndodhi në një parking./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë