Loading…

Rritja e çmimeve, AAK thërret konferencë

  • 28/10/2021 | 08:24

Rritja e çmimeve, AAK thërret konferencë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media.

Në konferencë do të dalë kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri.

Konferenca do të mbahet në orën 13:00, në hollin e Kuvendit të Kosovës.

AAK-ja ka bërë të ditur se arsyeja e thirrjes së kësaj konference është inicimi i debatit parlamentar të Grupit Parlamentar të AAK-së, lidhur me rritjen e çmimeve të produkteve esenciale në vend.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë