Loading…

Rritja e Vetëvendosjes, fakt i pamohueshëm

  • 24/12/2016 | 18:36

Rritja e Vetëvendosjes, fakt i pamohueshëm

Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj PDK-së dhe LDK-së, të cilat muaj më parë reaguan për sondazhin që e rreshtoi Vetëvendosjes ni subjektin e dytë më të pëlqyer në Kosovë.

Ai ka thënë se sot doli sondazhi tjetër i njërës prej organizatave të Shoqërisë Civile që e nxjerrin Vetëvendosjen si subjektin e parë më të pëlqyer, por që nuk pati asnjë reagim nga partitë qeverisëse.

Sipas Molliqajt, kjo për shkak se rritja e Vetëvendosjes është fakt i pamohueshëm./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë