Loading…
Rritni flokët me këtë maskë perfekte, të gjithë përbërësit i keni në shtëpi
  • 19/08/2018 | 23:00

Rritni flokët me këtë maskë perfekte, të gjithë përbërësit i keni në shtëpi

Nuk thonë më kot që bukuria e një vajze, janë flokë e saj. E për këtë arsye është mirë që gjithmonë të kujdesemi që t’i mbajmë ato sa më të shëndetshme, transmeton gazetametro.net


Mirëpo, për të përgaditur një maskë që i bën flokët tuaj të duken perfekt i’u nevojiten vetëm këta përbërës :

– Vaj ulliri

– Vaj bajamesh

– Vaj kokosi

– Vaj kastori

Kjo metodë është e mirë edhe për rritjen e flokut, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe për funksionin e trurit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë