Loading…

Rrokulliset me traktor, vdes një person në Rugovë

  • 12/11/2021 | 18:41

Rrokulliset me traktor, vdes një person në Rugovë

Një person ka vdekur pasi është rrokullisur me traktor në fshatin Malaj të Rugovës.


Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

– Advertisement –
“Sot rreth orës 16:20, Policia është informuar se ne fshatin Malaj-Rugovë, ka ndodhur një rast, një person është rrokullisur me traktor, Njësitet kompetente kanë dalë ne vendngjarje, gjithashtu edhe ambulanca nga të cilët është konfirmuar vdekja e viktimës” tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë