Loading…

Rron Gjinovci kërkon që të arrestohet kryeministri Avdullah Hoti

  • 11/07/2020 | 14:34

Rron Gjinovci kërkon që të arrestohet kryeministri Avdullah Hoti

Analisti kontrovers, Rron Gjinovci ka kërkuar arrestimin e kryeministrit Avdullah Hoti, shkruan Gazeta Metro.


Gjinovci përmes një shkrimi në Facebook ka kërkuar arrestimin e kryeministrit Hoti pasi sipas tij nuk ka marrë masa për të shpallur Gjendje të Jashtëzakonshme.

Ai po thotë se Prokuroria duhet të arreston si të dyshuar për vdekjen e fundit nga koronavirusi.

Më poshtë postimi i Gjinovcit.//gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë