Loading…

Rrotullohet një kamion në hyrje të Lipjanit

  • 30/01/2023 | 12:59

Rrotullohet një kamion në hyrje të Lipjanit

Një kamion është rrotulluar dhe ka dalë nga rruga, në hyrje të Lipjanit.


Në pamjet që i janë dërguar Gazetës Express, shihet se kamioni ka dalë tërësisht jashtë korsisë ku po lëvizte, ndërsa disa persona e kontrollojnë automjetin.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë