Loading…

Rrrahje te pishina e Gërmisë, nuk kursehen grushtat e shqelmat

  • 27/06/2021 | 17:39

Rrrahje te pishina e Gërmisë, nuk kursehen grushtat e shqelmat

Indeksonline pak më parë raportoi për një rrahje mes disa të rinjve në Pishinën e Gërmisë.

Derisa arsyet e rrahjes mbesin ende të paqarta, Policia ka arritur në vendngjarje për t’u marrë me rastin.

Indeksonline ka siguruar edhe pamje teksa ndodh rrahja dhe momentin kur arrin Policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë