Loading…

“Rrufeja 2”: Publikohen pamjet kur personi i maskuar lë sërish dosje të Speciales në zyrat e OVL-UÇK’së

  • 16/09/2020 | 18:10

“Rrufeja 2”: Publikohen pamjet kur personi i maskuar lë sërish dosje të Speciales në zyrat e OVL-UÇK’së

Dosje të reja të Gjykatës Speciale janë dërguar në zyrat e OVL’së së UÇK’së gjatë ditës së sotme, krejt këto dosje të ofruar nga Serbia për gjykimin e ish-ushtarëve të UÇK’së në Hagë, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka dhënë kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK”së, Hyni Gucati ku e ka quajtur këtë me emrin “Rrufeja 2”.

E momentin e sjelljes së kësaj pakoje e kanë publikuar vetë OVL-UÇK, ku shihet një person i cili ka mbuluar fytyrën me maskë dhe syze lë pako me dokumente në këto zyra.//gazetametro.net

https://gazetametro.net/rrufeja-2-publikohen-pamjet-kur-personi-i-maskuar-le-serish-dosje-te-speciales-ne-zyrat-e-ovl-uckse/
Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë