Loading…

Rudiger, ja me cilat klube po negocion për transferim

  • 04/01/2022 | 17:15

Rudiger, ja me cilat klube po negocion për transferim

Futbollisti i Chelasit është në bisedime për një  transferim të  mundshëm në PSG apo në  Bayern Munich.


Antonio Rudiger e sheh të ardhmen e tij larg Chelseat pasi të njejtin do t’i pë rfundojë kontrata në fund të këtij sezoni.

Mbrojtë si në fjalë duke se që nga tash ka filluar bisedimet me klubet në  fjalë. Këtë lajm e ka bërë të ditur “Sky Sports”

Mbrojtësi i Chelseat e ka të lejueshme të bisedojë me klubet tjera prej tash.

Ai është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyeshme.

Duket se Rudiger nuk preferon të qëndrojë më në “Stamford Bridge”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë