Loading…

Rudiger vendos përfundimisht, do të largohet nga Chelsea

  • 08/11/2021 | 18:47

Rudiger vendos përfundimisht, do të largohet nga Chelsea

Shumë klube evropiane kanë shprehur interesim për mbrojtësin e Chelseas.


Antonio Rudiger ka kontratë me Chelsean të vlefshme deri në qershor të vitit 2022.

Gjermani po heziton të nënshkruajë kontratë të re pasi dëshiron dyfishim të pagës javore, kurse Chelsea nuk duket se do ia plotësojë këtë dëshirë.

Sipas “The Sun”, madrilenët janë gati t’i dyfishojnë pagën lojtarit, nga 100 mijë funte që fiton aktualisht të shkojë në 200 mijë në javë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë