Loading…

Rudina Dembacaj thumbon Arbana Osmanin: Nuk e di ça kanë këto gratë e ish-burrave të mi

  • 26/12/2021 | 12:17

Rudina Dembacaj thumbon Arbana Osmanin: Nuk e di ça kanë këto gratë e ish-burrave të mi

Rudina Dembacaj ka befasuar me deklaratën e saj.


Ditën e djeshme aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj, ka realizuar një Stand Up Shoë.

Ndër të tjera, midis batutave dhe historive të ndryshme, gjatë monologut Dembacaj diskutoi lidhur me temën e martesës.

Megjithatë, një frazë e saj ka tërhequr shumë vëmendjen, pasi u duk si një thumbim për moderatoren e “Big Brother VIP Albania” Arbana Osmani.

”Meqe ra fjala, nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht.”- ka thënë ajo ndërkohë që audienca ka duartrokitur.

Rikujtojmë se shumë vite me parë, Rudina Dembacaj ka qenë e fejuar me Eduart Grishaj, partnerin e Arbana Osmanit.

Deklarata e saj u duk si një thumbim për të, sidomos pas ripostimit të videos në llogarinë e saj të “Instagram”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë