Loading…

‘Runu se unë di me kanë edhe më i keq’: Çka po i paralajmëron Buci, Shqipën dhe Adrin

  • 20/11/2023 | 22:27

‘Runu se unë di me kanë edhe më i keq’: Çka po i paralajmëron Buci, Shqipën dhe Adrin

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Adri kanë pasur një përplasje me Bucin.


E  ka qenë Buci ia i cili ka pasur një paralajmërim për këta të dy, përcjell Klankosova.tv.

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq”, ka qenë paralajmërimi i Bucit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë