Loading…
Rusët me lojë fantastike, vjen goli i tretë |VIDEO
  • 14/06/2018 | 18:40

Rusët me lojë fantastike, vjen goli i tretë |VIDEO

Rusia ka shënuar një gol shumë të bukur për epërsinë e tretë ndaj Arabisë Saudite.

Sulmuesi dhe ylli i skuadrës ruse Zenit St. Petersburg, Artem Dzyuba , shënoi supergol duke bërë veprim të jashtëzakonshëm brenda zonës së rreptësisë.

I posa inkuadruari në lojë Artem Dyzuba, e kishte shumë lehtë që të shmanget nga mbrojtja e Arabisë Saudite dhe të shënojë golin e tretë për Rusinë.

Kjo është ndeshja hapëse e Botërorit “Rusia 2018”.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 2 me 0.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë