Loading…

Rusi i rrëmben finalen, por boksieri shqiptar kthehet me medalje nga Beogradi

  • 04/11/2021 | 23:02

Rusi i rrëmben finalen, por boksieri shqiptar kthehet me medalje nga Beogradi

Boksieri shqiptar Alban Beqiri nuk arrin të kualifikohet në finale të botërorit që po mbahet në Beograd.


Beqiri u mposht me pikë nga boksieri rus, Musaev në gjysmëfinale. Megjithatë Alban Beqiri fiton medalje bronzi për kualifikimin deri më gjysmëfinale. Beqiri garoi në kategorinë deri 71 kilogramë.

Nëse presioni është 140/90 – enët e gjakut duhet të pastrohen

Boksierëve nga Kosova iu ndalua pjesëmarrja në Botërorin në Beograd.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë