Loading…

Ryva Kajtazi mahnit me dukjen glamuroze me fustan të zi

  • 30/07/2021 | 09:04

Ryva Kajtazi mahnit me dukjen glamuroze me fustan të zi

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.


Dhe, Ryva Kajtazi ka mahnitur me postimin e saj të fundit.

E veshur me një fustan glamuroz me ngjyrë të zezë, artistja shqiptare dukej për mrekulli.

Flokët e saj bionde i ka shndërruar në volum me stil të shumë viteve më parë derisa e ka përfunduar dukjen me makijazh dhe një palë take.

Ndryshe, Tyva Kajtazi po e shijon suksesin e bashkëpunimit me Meti Malokun.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë