Loading…

Sa më i vjetër aq më seksi: David Beckham lë pa fjalë të gjithë në ‘Wimbledon 2019’

  • 11/07/2019 | 20:16

Sa më i vjetër aq më seksi: David Beckham lë pa fjalë të gjithë në ‘Wimbledon 2019’

David Beckham edhe pse i ka 44 vite, ai thjesht lë pa fjalë të gjithë me prezencën e tij në “Wimbledon 2019”, transmeton Gazeta Metro.


Ish- futbollisti 44 vjeçar si gjithmonë di shumë mirë të duket në çdo paraqitje, dhe eleganca e tij plot seksibilitet e kthen vëmendjen nga ai. Beckham kishte të veshur një këmishë ngjyrë qielli me kravatë të zezë dhe xhaketë ngjyrë krem.

Trupi i tij ishe i formuar në atë mënyrë dhe çka do që vesh i rri shumë bukur./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë