Loading…

“Sa para ke fituar nga Përputhen”? Përgjigjet Olsa Muhameti

  • 16/05/2021 | 13:51

“Sa para ke fituar nga Përputhen”? Përgjigjet Olsa Muhameti

Ajo është pyetur nga ndjekësit në rrjete sociale.


Përmes rubrikës ‘Ask me a question’ në Instagram, autorja e emisionit nuk dha përgjigjen e saktë, shkruan lajmi.net.

“Sa lek ke fitu nga Përputhen”? Ishte pyetja e parashtruar nga një ndjekës derisa Olsa Muhameti është përgjigjur duke thënë se jo aq sa ka punuar dhe është lodhur.

“Shumë ma bëni këtë pyetjen! Jo aq sa jam lodhur”, shkroi ajo.

Ndryshe, sezoni i programit do përfundoi në muajin qershor pas disa episodeve në të cilat do dalin çift disa nga konkurrentët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë