Loading…

Sa para kishte marrë kosovari që e fitoi Big Brother

  • 14/01/2022 | 10:30

Sa para kishte marrë kosovari që e fitoi Big Brother

Ish-fituesi i Big Brother, Arbër Zeka, ka treguar për çmimin që mori para nëntë vjetësh, në edicionin e pestë në atë kohë të këtij spektakli.


Ai tha se mori rreth 55 mijë euro.

Mes tjerash, Zeka tregoi për Klankosova se kush sipas tij mund të fitojë sot në Big Brother VIP.

“Në fillim më ka pëlqyer Donaldi, por më pas jam zhgënjyer me ngjarjet e fundit. Për fitore tash, jam në mes të Ilirit dhe Arjolës”, tha ai.

Tutje, Zeka tha se nuk do të kthehej më në Big Brother, veç nëse brenda do të ishin fituesit e secilit edicion.

Në fund, prezantuesi kosovar tha se fitoi famë mjaftueshëm në Big Brother, dhe ‘ia pa hajrin’ për shumëçka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë