Loading…

Sa të ngjashëm: Do t’ju bëjë të qeshni gorillat që ikin prej shiut |PAMJE

  • 12/05/2019 | 22:16

Sa të ngjashëm: Do t’ju bëjë të qeshni gorillat që ikin prej shiut |PAMJE

Të ngjeshura pranë murit nën strehë e me lëvizje të përmbajtura për të mos dalë në shi ngjajnë krejtësisht me njerëzit, transmeton Gazeta Metro.net.

Është një familje gorilla në kopshtin zoologjik në Amerikë, e cila është xhiruar në përpjjekjen për t’u strehuar nga shiu.

Do të vëreni se edhe ato dëshojnë që, po të jetë e mundur, asnjë pikë shi të mos i qëllojë dhe janë shumë komikë, por edhe të ngjashme me njerëzit.

Shikojeni videon:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë