Loading…

Sabiani injoron banorët nga Kosova, nuk përshëndetet me ta pasi u eliminua

  • 10/12/2021 | 23:39

Sabiani injoron banorët nga Kosova, nuk përshëndetet me ta pasi u eliminua

Ai u eliminua sonte nga shtëpia.


Gjatë qëndrimit në shtëpi, ai ka paragjykuar dyshen Dj Pm dhe Dj Dagz.

Ai kishte thënë se këta të dy nuk po shoqërohen me banorë tjerë nga Kosova sepse i duan votat për vetën, kështu duke i paragjykuar ata vazhdimisht tek banorët tjerë.

Ndryshe, “inatin” me ta e shfaqi edhe sonte pas eliminimit duke injoruar teksa po dilte nga shtëpia nuk i përshëndeti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë