Loading…

Sabiani zbulon si është gjendja e Beatrix pas daljes nga ‘Big Brother VIP’

  • 27/01/2022 | 08:20

Sabiani zbulon si është gjendja e Beatrix pas daljes nga ‘Big Brother VIP’

Ish-banori i shtëpisë, Sabiani ka treguar gjendjen e këngëtares. Ai ishte i ftuar në emisionin “Goca&Gra”.


Gjatë bisedës, ai u pyet edhe për gjendjen e Beatrixës për të cilën u tha se nuk po ndjehet mirë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

“Kam biseduar me nënën e Trixës është mirë, besoj se do i kaloj shumë shpejt nuk ka asgjë për tu shqetësuar”, tha ndër të tjera Sabiani.

Ndryshe, dje Beatrix Ramosaj ka bërë një postim në Instagram e cila falënderoi të gjithë ata që i kanë qëndruar pranë, gjithashtu tha se është më mirë dhe Donaldit i dëshiron fitoren e “Big Brother VIP”.

VIDEO KËTU. 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë