Loading…

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vite i mbush

  • 17/09/2023 | 15:26

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vite i mbush

Legjenda e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, sot shënon një ditë të veçantë në jetën e tij.


I lindur me datën 16 shtator, ai sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 76 vite jetë.

Kujtojmë se gjatë karrierës së tij artisti i madh numëron shumë hite.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë