Loading…

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen: Kështu e uron reja e tij

  • 16/09/2020 | 17:23

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen: Kështu e uron reja e tij

Ariana Fejzullahu është emri më i përmendur në mediat rozë ka uruar publikisht vjehrrin e saj, Sabriun.


Me postime të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm.

Sot, për ditëlindjen e vjehrrit ajo ka shkruar fjalët më të mirë, duke e konsideruar si një person shumë të afërt.

Theksojmë, këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ka pranuar urime të shumta nga estrada.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë