Loading…

Sabriu i drejtohet me fjalë të ëmbla Sinanit: Të kam në gjak, o artist i shqiptarisë

  • 05/06/2020 | 23:50

Sabriu i drejtohet me fjalë të ëmbla Sinanit: Të kam në gjak, o artist i shqiptarisë

Sinan Vllasaliu sonte ka argëtuar qytetarët përmes një koncerti “live” që u transmetua në Klan Kosova.


Artisti i mirënjohur këndoj hitet e tij më të njohura, ndërsa ky koncert u komentua shumë edhe nga artistët e tjerë dhe kolegët e tij.

Ishte Sabri Fejzullahu ai që në një postim në rrjetet sociale, tregoi se e ka ndjekur nga ekrani këtë performancë të Sinanit, madje pati edhe një koment.

“Të kam në gjak o Sinani jem, o artist i shqiptarisë, ka shkruar Sabriu në mbishkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

Te kam ne gjakë o Sinani jem o Artist i Shiptarisë. @sinanvllasaliu @vllasaliut

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on

Ndërkohë, rikujtojmë që Sabriu mbajti një koncert “live” nga stadium i zbrazët “Fadil Vokrri” gjatë kohës së pandemisë Covid-19.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë