Loading…

Sadiku prezantohet te klubi i ri, e zgjedh numrin më të madh (Foto)

  • 12/07/2017 | 21:26

Sadiku prezantohet te klubi i ri, e zgjedh numrin më të madh (Foto)

Armando Sadiku është zyrtarizuar si përforcim i ri i Legia Varshavës.

Sulmuesi shqiptar ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me kampionët e Polonisë.

Ai u prezantua në ditën kur ekipi gjendej në Finalndë për ndeshjen ndaj Mariehamn të xhiros së dytë kualifikuese të Ligës së Kampionëve.

Legia po fiton 0-3 si mysafir dhe është puthuaj e kualifikuar në xhiron e tretë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë