Loading…
Salah ishte lajmëruar nga aeroplani pak para se të rrëzohej, këto ishin fjalët e tij
  • 23/01/2019 | 08:47

Salah ishte lajmëruar nga aeroplani pak para se të rrëzohej, këto ishin fjalët e tij

Një audio e dërguar nga Emiliano Sala tek miqtë e tij  familjes para se aeroplani i tij të zhdukej dje, ai kishte shkruar se aeroplani i tij po rrëzohej dhe se dikush ta shkojë ta ndihmojë atë, transmeton Gazeta Metro.


Salah ju kishte drejtuar një mesazh miqve të tij duke treguar se kishte kaluar në Nantes dhe kishte pyetur ata se a janë mirë, po ashtu ai kishte treguar se është shumë i frikësuar nga ajo që po ndodhte në aeroplanin e tij.

“Tungjatjeta vëllezër, si jeni të gjithë? Isha këtu në Nantes duke bërë gjëra dhe [të padëgjueshme]”.

“Unë jam këtu në aeroplan dhe duket sikur do të bie. Unë jam duke shkuar drejt Cardiff sepse nesër pasdite ne fillojmë të trajnojmë djemtë, ne jemi një ekip”, transmeton Gazeta Metro.

“Le të shpresojmë dhe të shohim se çfarë ndodh, si jeni, vëllezërit e mi, gjithçka mirë?”

“Nëse në një orë e 30 minuta nuk dëgjon nga unë … Nuk e di nëse do të dërgojnë dikë për mua, sepse nuk do të më gjejnë, kështu që do ta kuptoni”.

“Unë jam aq i frikësuar njeri.”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë