Loading…

Salah: Ndihem i shkatërruar, ne kishim gjithçka por dështuam për Ligën e Kampionëve

  • 26/05/2023 | 11:02

Salah: Ndihem i shkatërruar, ne kishim gjithçka por dështuam për Ligën e Kampionëve

Sulmuesi i Liverpool-it, Mohamed Salah ka thënë se ndihet i ‘shkatërruar’ që klubi i tij ka humbur shansin për të qenë në Ligën e Kampionëve vitin e ardhshëm, shkruan Gazeta Metro.


Në një postim në platformën e tij në Twitter, Salah është kundërpërgjigjur duke thënë se nuk arritën të kualifikoheshin në Ligë të kampionëve.

Ai u ka kërkuar falje mbështetësve të tij dhe Liverpoolit për zhgënjimin që ju kanë sjellë.

Liverpooli do të përfundojë i pesti dhe do të luajë në Europa Ligë sezonin e ardhshëm. Ata momentalisht kanë 66 pikë, ndërsa pritet të ndeshen me Southampton.

Njoftimi i plotë:

“Jam plotësisht i shkatërruar. Nuk ka absolutisht asnjë justifikim për këtë. Ne kishim gjithçka që na nevojitej për të arritur në Ligën e Kampionëve vitin e ardhshëm dhe dështuam. Ne jemi Liverpool dhe kualifikimi në kompeticion është minimumi. Më vjen keq, por është Shumë shpejt për një postim ngritës ose optimist. Ne ju zhgënjejmë ju dhe veten tonë.”/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë