Loading…

Salah tallet me Shaqirin, pas një fotografie të publikuar në Instagram

  • 12/09/2019 | 11:48

Salah tallet me Shaqirin, pas një fotografie të publikuar në Instagram

Xherdan Shaqiri ka publikuar një foto në Instagram, ndërsa shokët e tij të skuadrës Salah dhe Lovren kanë bërë shaka me e yllin shqiptar, për kohën se kur është bërë fotografia, shkruan Gazeta Metro.


Mesfushori nga Zhegra ka publikuar një fotografi ku shihet duke qeshur.

Mo Salah i ka komentuar: “Vëlla kjo foto është nga finalja e Ligës së Kampionëve vitin e kaluar,”. Egjiptiani këtu kishte bërë tag edhe shokun tjetër të skuadrës Dejan Lovrenin, i cili poashtu la një koment interesant.

“Ai e ka pranuar këtë fotografi vetëm para pak ditëve. Unë do t’i marr fotografitë e mia më 2021,” shkruan Lovren. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë