Loading…

Sali Berisha eskalon: Shfaq një foto të Ramës duke pirë drogë

  • 23/05/2019 | 23:18

Sali Berisha eskalon: Shfaq një foto të Ramës duke pirë drogë

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha ka eskaluar sonte në Opinion, duke shfaqur një fotografi të kryeministrit Edi Rama teksa thotë se konsumon drogë, transmeton Gazeta Metro.

Menjëherë i ka reaguar Blendi Fevziu duke i thënë se është fotomontazhë.

‘’Absolutisht asnjë fotomontazh nuk ka këtë. Je i vetmi njeri në votë që thua është foto montazh’’, këmbënguli Berisha.

Sipas Fevziut, kjo fotografi ishte shfaqur edhe më parë, por që përkon të jetë false./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë