Loading…

Salihu: Vjosa Osmani s’ka mendim të saj, ndikohet dhe mashtrohet lehtë nga të tjerët

  • 06/02/2021 | 12:56

Salihu: Vjosa Osmani s’ka mendim të saj, ndikohet dhe mashtrohet lehtë nga të tjerët

Analisti Fitim Salihu, ka reaguar pas deklaratave të fundit nga Vjosa Osmani që u ndikua nga LDK’ja të flet keq për Albin Kurtin, shkruan Gazeta Metro.


Salihu ka thënë se është e frikshme që kemi një kandidate për presidente pa mendim të saj dhe lehtësisht të ndikueshme prej të tjerëve.

Ai thotë se si mund të zgjidhet president një person që mund ta ndikojë dhe mashtrojë i pari që i del në rrugë.

Postimi i plotë i Salihut:

E frikshme qe potencialisht mund ta kemi nje Presidente pa mendim te saj dhe lehtesisht te ndikueshme prej te tjereve. Presidenti eshte edhe Komandant Suprem edhe, me gjase, negociator me Serbine. Si mund te zgjedhet ne kete pozite te ndjeshme dikush qe mund ta ndikoje dhe ta mashtroje i pari qe i del ne rruge?!//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]et
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë