Loading…

Salma Hayek uron vitin e ri me bikini: Kaq pëlqime mblodhi kjo fotografi

  • 04/01/2022 | 13:24

Salma Hayek uron vitin e ri me bikini: Kaq pëlqime mblodhi kjo fotografi

55 vjeçarja, Salma Hayek edhe në fillim të vitit gjatë pushimeve të fillimit të vitit nuk ka hezituar të tregoj linjat e saja super seksi, transmeton Gazeta Metro.


Aktorja e cila në rrjetin social Instagram ka mbi 19 milionë ndjekës, hera- herës poston fotografi me bikini dhe kësaj herë postoni edhe një të tillë, por duke ua uruar vitin e ri.

Hayek u paraqitë me bikini njëpjesësh dhe sigurisht që shumë fansave ua mori frymën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

“Viti i ri  t’ju sjellë vetëdije për forcën tuaj. Gëzuar, shëndetet në 2022’tën”, ka shkruar Salma krahas fotografisë që mblodhi më shumë se një milion pëlqime./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë