Loading…

Samanta publikon këngën e re, kësaj here vjen në bashkëpunim me Skerdin

  • 07/07/2020 | 18:45

Samanta publikon këngën e re, kësaj here vjen në bashkëpunim me Skerdin

Është publikuar kënga më e re nga Skerdi dhe Samanta.


Dyshja e suksesshme e estradës, Skerdi dhe Samanta Karavella i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“NKN”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Max Production. Në të Samanta shfaqet tejet atraktive e veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, e seksi duket edhe në disa prej paraqitjeve të tjera.

Për muzikën e kësaj kënge është kujdesur vetë Skerdi i cili po ashtu e ka shkruar tekstin së bashku me Big Bang.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë